KARTONDAN DESENLİ LAZIMLIK YAPMAK

 

 

0

 

Kartondan desenli lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasına benzer daha önce de güzel paylaşımlar yapmıştık. Bu güzel kolay yap çalışmasında kartondan hızlıca ve basit bir şekilde lazımlık yapabilmenize ön ayak olan anlatım yer alıyor.

Kısa sürede kartondan harika lazımlık modeli yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Adım adım karton lazımlık modeli çalışması ile evinizde ekmeklik yada fazlalık malzemelerinizi içine koyabilirsiniz. Evde kartondan ekmeklik yapmak için de bu güzel DIY fikrini yapmayı düşünebilirsiniz.

 

 

Sitemizde daha önce de paylaştığımız anlatımlı karton lazımlık çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulacaksınız. Onları da inceleyerek nasıl kolay lazımlık yapılacağını fazla örnekle öğrenebilirsiniz. Evde kolay lazımlık yapmak için çalışma ise şöyle ;

source : pinterest

kartondan-desenli-lazimlik-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KARTON KUTUDAN MAKET EV İÇİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir