KARTONDAN DESENLİ LAZIMLIK YAPMAK

kartondan-desenli-lazimlik-yapmak-433x415

Kartondan desenli lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasına benzer daha önce de güzel paylaşımlar yapmıştık. Bu güzel kolay yap çalışmasında kartondan hızlıca ve basit bir şekilde lazımlık yapabilmenize ön ayak olan anlatım yer alıyor.

Kısa sürede kartondan harika lazımlık modeli yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Adım adım karton lazımlık modeli çalışması ile evinizde ekmeklik yada fazlalık malzemelerinizi içine koyabilirsiniz. Evde kartondan ekmeklik yapmak için de bu güzel DIY fikrini yapmayı düşünebilirsiniz.

Sitemizde daha önce de paylaştığımız anlatımlı karton lazımlık çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulacaksınız. Onları da inceleyerek nasıl kolay lazımlık yapılacağını fazla örnekle öğrenebilirsiniz. Evde kolay lazımlık yapmak için çalışma ise şöyle ;

source : pinterest

kartondan-desenli-lazimlik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*