Kartondan Ejderha Maket Şablonu

 

 

0

 

Kartondan Ejderha Maket Şablonu

Kartondan ejderha maketi yapmaya ne dersiniz? inanın vitrinde çok güzel duracak… bu yazımda paylaşacağım kartondan ejderha maket şablonu dışında diğer maket şablonlarını sitemizde yer alan maket kategorisinden ulaşabilirsiniz. Karton ejderha figürü yaparak evinizin bir köşesine dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz.

Kartondan yapılan çalışmaları sizlere hemen hemen her gün paylaşmaya çalışıyorum. Paylaşacağım ejderha maket şablonunu kullanarak evinizde bu güzel uygulamayı eğlenerek yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza kayıt edin ve büyük bir kartona çıktısını kırtasiyelerden alabilirsiniz. Renkli ejderha şablonunu boyamanıza veya renklendirmenize de gerek yok. Çıktı aldıktan sonra makas ile işaretli çizgilerden kesip, yapıştırmanız yeterli olacaktır. Maket ejderha figürü dışında yine sizlere farklı hayvan maket şablonlarını paylaşmaya da devam edeceğim.

 

 

kartondan-ejderha-maket-yapimi

source : http://trudodni.livejournal.com/473073.html

dragon model – modèle de dragon – Drachenmodell

Daha önce paylaştığımız Yeni Araba Maket Şablonları 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir