Kartondan Gemi Modeli

 

 

0

 

Kartondan Gemi

Kartondan yapılmış bir gemi örneği, bu örneğe göre sizlerde kartondan gemiler yapabilirsiniz. İlerleyen yazılarımızda sizlere kartondan gemi yapılışı ile ilgili paylaşımlarda bulunacağız. Çocuklarla vakit geçirmeyi seviyorsanız, mutlaka bu güzel karton gemi maket çalışmasını onlarla yapmayı deneyin. Hem eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz.

 

 

Hem de çocuklarınıza el becerilerini geliştirmelerinde katkı sağlamış olursunuz. Kartondan nasıl maket gemi yapılır diyorsanız altta resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Yine anlatımlı videoları buldukça yazıya ekleyeceğimi de söylemek isterim. Sitemizde kartondan araba yapmak, karton maket ev yapımı ve daha birçok karton maket oyuncak yapımıyla alakalı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızı mutlu etmek için sitemizi bir kurcalayın isterseniz, kolay gelsin.

Daha önce paylaştığımız Örgü Çanta Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir