Kartondan Gemi Modeli


kartondan-gemi-modeli-495x415

Kartondan Gemi

Kartondan yapılmış bir gemi örneği, bu örneğe göre sizlerde kartondan gemiler yapabilirsiniz. İlerleyen yazılarımızda sizlere kartondan gemi yapılışı ile ilgili paylaşımlarda bulunacağız. Çocuklarla vakit geçirmeyi seviyorsanız, mutlaka bu güzel karton gemi maket çalışmasını onlarla yapmayı deneyin. Hem eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz.


Hem de çocuklarınıza el becerilerini geliştirmelerinde katkı sağlamış olursunuz. Kartondan nasıl maket gemi yapılır diyorsanız altta resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Yine anlatımlı videoları buldukça yazıya ekleyeceğimi de söylemek isterim. Sitemizde kartondan araba yapmak, karton maket ev yapımı ve daha birçok karton maket oyuncak yapımıyla alakalı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızı mutlu etmek için sitemizi bir kurcalayın isterseniz, kolay gelsin.

Örgü Çanta Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*