Kartondan Gitar Yapımı Resimli Anlatım


Bugün sizlere çocuklarınıza yapabileceğiniz eğlenceli bir oyuncaktan bahsedeceğiz. Kolay malzemeler ile çocuklarınıza eğlenecekleri kartondan gitar yapabileceksiniz. Evde çocuklarınıza kartondan gitar oyuncak yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Mukavvadan oyuncak yapmak isteyenler için daha önce de sitemizde yer alan oyuncak kategorisinde buna benzer çalışmaları çokça paylaşmıştım. Şimdi sizlere kartondan gitar yapmak için malzemeleri sıralıyoruz ;

– boş bir ayakkabı kutusu.
– birkaç lastik ve bant.
– rulo kağıdı.
– karton.
– boya.

Malzemeleri temin ettikten sonra altta paylaştığım detaylı resimli anlatımlardan yararlanarak sizde kolay kartondan gitar oyuncak yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Aslında bu tür çalışmaları çocuklarınızla birlikte yapmaya çalışın. Hem eğlenirler. Hem de el becerilerini de geliştirmiş olurlar.

Evde kartondan oyuncak yapmak için diğer çalışmalar yine bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri kartondan kolay gitar oyuncak yapmak için resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-gitar-yapimi

kartondan-gitar-yapimi2

carton guitare jouet – Kartonspielzeuggitarre – cardboard toy guitar – cardboard toy Cithara – cartone chitarra giocattolo – la guitarra de cartón juguete

Son karede gördüğünüz gibi sizde çocuklarınızı mutlu edebilir ve bu tür kartondan oyuncaklar yaparak oyuncak masraflarınızı da kısabilirsiniz. Kartondan yapılan oyuncak modellerini sürekli olarak sitemizde kendin yap ve kağıt karton kategorilerinde paylaşıyorum. Diğer çalışmaları bu yazımın hemen sonunda karşınıza çıkan benzer yazılar kısmından da ulaşabilirsiniz. Eğlenceli oyuncak çalışmaları ile ilerleyen günlerde tekrar bu başlık altından paylaşımlara devam edeceğiz. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*