KARTONDAN KELEBEKLİ HEDİYE PAKETİ YAPMAK

 

 

0

 

Kartondan kelebekli hediye paketi yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel hediye paketleri yapabilirsiniz.

Hediye vereceğiniz kişiye daha değişik bir görünüme sahip sürpriz kutular hazırlamak için ideal bir çalışma paylaştığımı söyleyebilirim. Benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştım.

Evde kartondan sürpriz paketi yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara sitemizdeki karton kategorisinden ulaşabilirsiniz. Kartondan hediye paketi yapmak için kelebek figürü hem değişik bir görüntü sergileyecek.

Hem de gönderdiğiniz hediye herkesin hediye paketinden daha önce ve önde açılacak. Bu da hem size prestij katacak. Hem de hediye verdiğiniz kişiye verdiğiniz değeri gösterecek.

Hediye paketi deyip geçmeyin. Gerçekten artık bir hediyeyi açık bir şekilde vermek var. Birde hediye paketine sarıp, ambalajlı sarıp vermek var.

Bu da kişiye verilen değeri gösteriyor. Bu yüzden bence bu tür çalışmaları yapmalısınız. Kolay gelsin.

 

 

kartondan-kelebekli-hediye-paketi-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ AHŞAP SANDIKTAN YENİ KOMİDİN YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir