Kartondan Kolay Çerçeve Yapmak

 

 

0

 

Evde kartondan kolay çerçeve yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da evinizin duvarına şirin tablolar yapabilirsiniz. Bu tablolarda tek fark çok basit ve eğlenceli bir çalışmanın sonucunda güzel görünüm ortaya çıkmasıdır. Basit bir şekilde kartondan çerçeve yaparak içerisine istediğiniz bir objeyi veya resmi koyarak duvarınızı güzelleştirebilirsiniz. Kartondan kolay çerçeve yapmak için daha önce de çeşitli paylaşımlarda bulunmuştum. Bu yazımda da yine mukavvadan tablo yapmak isteyenler için harika bir örnek anlatımlı resimler paylaştım. Sizde evinizde bu güzel çalışmayı zorlanmadan eğlenerek yapabilirsiniz. Kartondan kolay çerçeve yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • karton.
  • yapıştırıcı.
  • makas.
  • boya.

Malzemeleri kendinize göre özelleştirebilir veya değiştirebilirsiniz. Kartondan çerçeve yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Şimdi sizleri anlatımlı resimlerle baş başa bırakıyorum kolay gelsin.

 

 

kartondan-kolay-cerceve-yapmak

Örnek resimde gördüğünüz gibi sizde içine oyuncak yerleştirebilir ve böyle akustik güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. İçine kartondan objeler yapabilir ve onları da çerçeveye uyarlayabilirsiniz. Böylece 3 boyutlu güzel tablolara sahip olmuş olursunuz. Evinize gelen misafirler gördüklerinde nereden aldığınızı dahi sorabilirler. Bu güzel çalışmayı renkli desenlerle yapmak için kırtasiyelerden kitap kaplıkları alarak da yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://ideastand.com/budget-friendly-diy-home-decorating-ideas-tutorials/

Daha önce paylaştığımız Boş Boya Kovalarından Kitaplık Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir