KARTONDAN KOLAY EV MAKETİ YAPMAK

1x1.trans

Kartondan kolay ev maketi yapmak için paylaştığım çalışma hem şablon içeriyor. Hem de nasıl yapıldığı adım adım belirtilmiş. Sizde evde karton koliden maket ev yapabilirsiniz. Bu tür ev maketlerini çocuklarınıza oyuncak olması amacıyla düşünebilirsiniz.

Yada çok güzel maket karton ev yapıp evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Maket ev yaparak içine süs veya mumluk koyup, evinizde dekoratif bir eşyaya da dönüştürebileceğinizi söyleyebilirim. Bu tür çalışmaları her zaman sitemizde ” Dekorasyon ” kategorisinde paylaşmıştık.

Bu yazımda da paylaştığım çalışma da maket ev yapmak isteyen babalar için çocuklarına kolayca oyuncak maket ev yapabilmeleri için şablonlu bir çalışma paylaştık. Daha önceki paylaştığımız çalışmalara benzese de hem şablonu var. Hem de nasıl yapıldığı adım adım belirtilmiş.


Aşama aşama nasıl yapıldığını resimlerden kavrayarak sizde evinizde karton kutudan çok güzel maket evler yapabilirsiniz. Önerim dışını desenli kitap kaplığı ile kaplamak daha sonra birleştirmek. Ancak önce evin iskeletini oluşturmanız gerekiyor. Bu işlemi de alttaki şablondan yararlanarak yapabilirsiniz.

Ezbere kartondan ev yapmak her zaman zordur. Ama bu tür şablonlar sayesinde adım adım ne yapmanızı söyleyen çalışmalarla çok güzel maket ev projeleri yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-kolay-ev-maketi-yapmak

source

ANLATIMLI KEÇEDEN SARKAÇ MUMLUK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*