KARTONDAN KOLAY GÜL NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Evde kartondan kolay gül nasıl yapılır? diyenler için bu yazımda çok eğlenceli ve güzel bir çalışma paylaştım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde kartondan gül yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde yapay çiçek yapmak isteyenler için daha önce birçok çalışmanın detaylı anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kartondan gül nasıl yapılır diyenler için harika bir paylaşımda bulundum.

Kartonu önce resimli anlatımdaki gibi yapraklı bir şekilde kesmeniz gerekiyor. Daha sonra kıvırma yöntemi ile iç içe büzerek gülün şeklini yavaş yavaş ortaya çıkarabilirsiniz.

Evde kağıttan gül yapmak veya eva kağıdından gül yapmak içinde bu şablonu kullanabilirsiniz. Hatta fimo hamurundan gül yapmak içinde bu güzel örneği değerlendirmenizi öneririm. Şimdi sizleri anlatımlı resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kartondan-kolay-gul-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-1437.html

 

Daha önce paylaştığımız YENİ ÇİN MODEL SAÇ ÖRGÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir