Kartondan Kolay Hediye Paketi Yapmak

 

 

0

 

Kolay hediye paketi oluşturmak için daha önce de birçok çalışmanın resimli anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda da sizlere çok güzel ve eğlenceli bir kartondan sürpriz paketi hazırlama çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Resimli anlatımda yer alan aşamaları sizde karton mukavvadan yaparak sürpriz paketi hazırlamayı öğrenebilirsiniz. Sitemizde yer alan kağıt karton bölümünde daha değişik hediye paketi hazırlama veya hediye kutusu yapma anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Bu yazımın da altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Kartondan hediye paketi yapmak için sitemizde origami sanatıyla yapılan çalışmaları da paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz.

Yapımı gerçekten kolay ve sadece katlama tekniği ile yapacağınız bu çalışmada yapıştırıcı ile de sürpriz paketi çalışmasını sağlamlaştırabilirsiniz. Evde kolay hediye paketi yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

kartondan-kolay-hediye-paketi-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/wp-content/uploads/2013/08/DIY-Simple-Nice-Gift-Box.jpg

 

Daha önce paylaştığımız Evde Örgü Terlik Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir