Kartondan Kolay Hediye Paketi Yapmak


kartondan-kolay-hediye-paketi-yapmak-432x415

Kolay hediye paketi oluşturmak için daha önce de birçok çalışmanın resimli anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda da sizlere çok güzel ve eğlenceli bir kartondan sürpriz paketi hazırlama çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Resimli anlatımda yer alan aşamaları sizde karton mukavvadan yaparak sürpriz paketi hazırlamayı öğrenebilirsiniz. Sitemizde yer alan kağıt karton bölümünde daha değişik hediye paketi hazırlama veya hediye kutusu yapma anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Bu yazımın da altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Kartondan hediye paketi yapmak için sitemizde origami sanatıyla yapılan çalışmaları da paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz.


Yapımı gerçekten kolay ve sadece katlama tekniği ile yapacağınız bu çalışmada yapıştırıcı ile de sürpriz paketi çalışmasını sağlamlaştırabilirsiniz. Evde kolay hediye paketi yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kartondan-kolay-hediye-paketi-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/wp-content/uploads/2013/08/DIY-Simple-Nice-Gift-Box.jpg

Evde Örgü Terlik Modeli Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*