Kartondan Kolay Organizatör Yapmak

 

 

0

 

Kartondan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere kartondan kolay organizatör yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Hatta bu çalışmayı kartondan ekmek dolabı yapmak içinde kullanabilirsiniz. Resimli anlatımda tam olarak ne yapmanız detaylı bir şekilde adım adım tarif edilmektedir. Kalın kartonlardan bu çalışmayı yapmalısınız.

Kolay kırılan veya katlanan kartonlar uzun ömürlü olmayabilir. Evinize beyaz eşya aldığınızda kalın bir kartonu olur o gelen eşyanın üzerinde… işte o kartondan yaparsanız oldukça sağlam olacaktır. Resimli anlatımda kartondan organizatör yapmak için adımları takip ederek başlayabilirsiniz. Öncelikle bu güzel çalışmayı yapmak için malzemeler göz atacak olursak ;

  • karton.
  • maket bıçağı.
  • yapıştırıcı.
  • beyaz el işi kağıdı.
  • sprey boya.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya farklı malzemeler kullanabilirsiniz. İlk olarak puzzle parçaları gibi kartonu bölmeleri için maket bıçağı ile resimli anlatımdaki gibi parçalara ayırmanız gerekiyor. Daha sonra organizatörün ortaya çıkması için birleştirme işlemine geçebilirsiniz.

 

 

Birleştirme sonrasında üzerine beyaz krapon kağıdı ile kaplayabilirsiniz. Yada sprey boya ile kartondan organizatörü boyayabilirsiniz. Evde kartondan ekmek dolabı yapmak isteyenler de bu güzel resimli anlatımdaki adımları uygulayabilirler. Kartondan organizatör yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kartondan-kolay-organizator-yapmak

Mukavvadan organizatör yapmak için bu güzel çalışmanın tüm ayrıntılarını takip ederek sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde kartondan organizatör yapmak için farklı çalışmaları sitemizde yer alan kağıt karton bölümünde de bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40582477

 

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Kolay Hediye Paketi Hazırlama Şablonları başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir