Kartondan Kolay Sepet Çanta Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay yapılan kartondan sepet yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatım paylaştım. Aşamalarını takip ederek sizde evde kartondan çanta yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Evde kartondan kolay sepet çanta yapmak için resimli anlatımda yer alan aşamaları malzemeleri temin ettikten sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Karton çanta modeli yapmak için resimli anlatımda yer alan aşamayı yaptıktan sonra isterseniz boyayabilirsiniz. Dilerseniz süsleyebilir ve süs olarak da kullanabilirsiniz.

Bu tür geri dönüşüm çalışmalarını sitemizde yer alan ” Kendin Yap ” bölümü ile ” Geri Dönüşüm ” kategorilerinde bulabilirsiniz.

Bu yazımında altında benzer kartondan yapılan çanta çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Evde kartondan sepet yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

kartondan-kolay-sepet-canta-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7406.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Arkadaş Bileklik Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir