KARTONDAN MAKET BEBEK ARABASI SÜSÜ YAPMAK

 

 

0

 

Kartondan maket bebek arabası süsü yapmak isteyenler olabilir diye paylaşmak istedim. Sanırım daha önce de benzer bir çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum. Bu güzel kendin yap çalışmasında kartondan çok güzel şık bir minyatür bebek arabası süsü yapmış olacaksınız.

Evinizde süs amaçlı kullanabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Bebek bekleyen birilerine sürpriz hediye olarak da verebilirsiniz. Anlamlı bir hediye olacağını düşünüyorum. Bu tür küçük minyatür karton bebek araba figürleri ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz.

Evde kolay yapılan minyatür bebek araba çalışmaları ile sizde kısa sürede el becerinizi arttırabilirsiniz. Kartondan maket bebek arabası yaparak süs olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

kartondan-maket-bebek-arabasi-susu-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir