KARTONDAN MAKET ŞATO YAPMAK

 

 

0

 

Kartondan maket şato yapmak için paylaştığım bu güzel ve kendin yap çalışmasını sizde evde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza ve odalarına bu güzel karton şato oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz. Kartondan maket yapmak için sitemizde çoğu kez güzel örnekler ve yapımı anlatılan çalışmalar paylaşmıştık.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kartondan maket şato yapmak için paylaştığım aşamalı anlatımdan yararlanıp, şablonu çıkarttıktan sonra çocuklarınızla boyama işlemi kalıyor. Daha sonra yapıştırarak şatoyu ortaya çıkarabilirsiniz. Yapımı aslında kolay olan bu güzel oyuncak maket çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve içine ışık aparatı da koyup, süsleyebilirsiniz.

 

 

Çocuk odasında bu tür maket çalışmaları süs olarak kullanabilirsiniz. Kartondan yapılan şato maket veya saray maket çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-maket-sato-yapmak

Daha önce paylaştığımız YÜN İPTEN UZUN SAÇLI KUKLA BEBEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir