KARTONDAN MARİO MANTAR MAKET YAPMAK

 

 

0

 

Kartondan mario mantar maket yapmak için paylaştığım bu güzel örneği kullanabilirsiniz. Kartondan maket yapmayı sevenlerdenseniz, paylaştığım kendin yap çalışmasını çıktı aldıktan sonra kolayca yapabilirsiniz. Bu mantarı daha çok atari oyunu olan ” Mario ” adlı güzel oyundaki bir karakter veya simge olarak hatırlayacaksınız.

Mantar süs veya kartondan mantar maket yapıp evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Hatta çocuk odasına sarkaç süs olarak yapmanızı da tavsiye ediyorum. İnanın yapıp tamamladıktan sonra çok güzel bir görüntü verecek. 3 Boyutlu gözüktüğü için kesinlikle yapmanızı da tavsiye ediyorum.

Sitemizde birçok oyuncak için maket ve şablonlara ulaşabilirsiniz. Bu yazımın altında karşınıza oyuncak maket şablonları ve örnekleri çıkacak.

 

 

Onları da inceleyerek çocuklarınızın beğendiği bir tanesini yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve klasik mario oyunundan hatırlayacağınız sevimli mantar maket şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-mario-mantar-maket-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız TIĞ İŞİ KARE BATTANİYE ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir