Kartondan Minibüs Oyuncak Maket Şablonu

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Daha çok çocuklarınızla yapabileceğiniz eğlenceli çalışmada kartondan minibüs oyuncak maket şablonu yer alıyor.

Bilgisayarınızdan çıktısını aldıktan sonra kartonun üzerine yapıştırıp, daha sonra maket bıçağı veya makas ile ilgili yerlerden kesmeniz yeterli olacaktır.

Bu güzel çalışmayı yaparken yapıştırıcı, uhu veya benzeri tutkal, makas yeterli olacaktır. Dilerseniz şablonu kırtasiyelerde kalın kartona çıktı olarak da aldırabilirsiniz.

Bu sayede gerçek maket şablonuna sahip olmuş olursunuz. Birkaç adet bastırıp, evde çocuklarınızla tekrar tekrar hata yapsanız da doğru şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

 

Bu tür çalışmaları çocuklarınız çok seveceğini düşünüyorum. Hatta sitemizde maket işleri bölümünde bu tür çalışmaları sürekli paylaşıyorum. Şimdi sizleri kartondan minibüs oyuncak maket şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-minibus-maket-sablonu

source : https://tr.pinterest.com/pin/527976756295504965/

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Baykuş Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir