KARTONDAN MİNİK EVLER YAPMAK

 

 

0

 

Kartondan minik evler yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede evinizde yapabilirsiniz. Evinizde minyatür ev yapmak veya bu tür minyatür projeler yapıyorsanız, bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Karton minik ev yapımıyla ilgili paylaştığım çalışma sayesinde sizde kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Kendin yap çalışması olarak beğeneceğiniz bu güzel çalışmayı kendinize göre geliştirebilirsiniz. Daha değişik karton maket ev yapımı olarak kendinize göre tasarlayabilir veya geliştirebilirsiniz.

Kartondan minik ev yaparak evinizde süs mahiyetinde de kullanabilirsiniz. Minyatür oyuncak yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Daha önce kartondan maket araba yapmak veya karton maket ev yapımıyla ilgili birçok çalışma paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

 

 

Anlatımlı karton çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz. Hem kolay yapımı sayesinde kısa sürede yapabilirsiniz. Hem de karton gibi kolay bulunur malzemeler sayesinde çok uyguna güzel oyuncaklar yapmış olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-minik-evler-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız YÜN İPTEN BÜYÜK PONPON TOP YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir