KARTONDAN MİNİK EVLER YAPMAK

1x1.trans

Kartondan minik evler yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede evinizde yapabilirsiniz. Evinizde minyatür ev yapmak veya bu tür minyatür projeler yapıyorsanız, bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Karton minik ev yapımıyla ilgili paylaştığım çalışma sayesinde sizde kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Kendin yap çalışması olarak beğeneceğiniz bu güzel çalışmayı kendinize göre geliştirebilirsiniz. Daha değişik karton maket ev yapımı olarak kendinize göre tasarlayabilir veya geliştirebilirsiniz.

Kartondan minik ev yaparak evinizde süs mahiyetinde de kullanabilirsiniz. Minyatür oyuncak yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Daha önce kartondan maket araba yapmak veya karton maket ev yapımıyla ilgili birçok çalışma paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.


Anlatımlı karton çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz. Hem kolay yapımı sayesinde kısa sürede yapabilirsiniz. Hem de karton gibi kolay bulunur malzemeler sayesinde çok uyguna güzel oyuncaklar yapmış olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-minik-evler-yapmak

YÜN İPTEN BÜYÜK PONPON TOP YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*