KARTONDAN ORGANİZATÖR NASIL YAPILIR

1x1.trans

Kartondan lazımlık yapmak

Kartondan kolay organizatör yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında çokça paylaştığımız organizatör yapımı çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Anlatımlı karton organizatör yapımı çalışmaları sayesinde boş zamanlarınızı da keyifle geçirmiş olursunuz. Bu tür çalışmaları süsleyebilir ve iş yerinizde dosya koyma veya değişik fikirlerde de kullanabilirsiniz.

Dilerseniz lazımlık olarak kullanabilir ve sevdiğiniz iş arkadaşlarınıza da yapıp hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay anlatımı olan ve aynı zamanda şablonu olan çalışma ile baş başa bırakıyorum.


Kartondan nasıl organizatör yaparım?

Mukavva veya kalın kartonu kullanarak harika kutular, lazımlıklar veya çekmeceli karton dolaplar yapabiliriz. Altta da yine yapılışını gösteren güzel bir şematik çalışma var. Ben denedim 3 çekmeceli bir dolabım oldu. Tabi ne kadar sağlam olur orasını söylemek yanlış olur. Ancak yapımı kolay olan çalışmayı şemadaki gibi kıvırarak kestikten sonra yapıştırmanız yeterli oluyor.

kartondan-kolay-organizator-yapmak
kartondan-kolay-organizator-yapmak

Anlatıldığı gibi değilde ben kendimce resimden yorumlayarak yaptım. Kolay bir şekilde klasörlük gibi gözüktü. Yaptıktan sonra içine dosya koyabilirsiniz. Yada kalem kağıt veya evraklarınızı sıralayabilirsiniz. Hatta sprey boya ile beyaza boyayarak gerçek bir klasörlük veya dosya arşiv kutusu olarak görünmesini de sağlayabilirsiniz. Yapılışı zor olmayan başka çalışmalarda görüşmek dileğiyle hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

SAMAN İPLE BALONDAN KASE YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*