KARTONDAN OYUNCAK BEBEK YATAĞI YAPMAK

 

 

0

 

Çocuklarınıza pahalı oyuncaklar almak yerine bu tür çalışmalarla onları daha fazla sevindirebilirsiniz. Bu yazımda sizlere kartondan oyuncak bebek yatağı yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları uygularsanız, ayın oyuncağı çocuğunuza kısa sürede yapabilirsiniz. Malzeme olarak sadece karton koli ve maket bıçağı ile birlikte yapıştırıcı yeterli olacaktır. Resimli anlatımda yapıştırıcı kullanılan bir bölüm gözükmüyor.

Bunu ben ilave ettim. Çünkü daha sağlam ve dayanıklı olması amacıyla kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Bu güzel çalışmayı aslında şablonunu çıkarıp, ahşaptan da yapabilirsiniz.

Böylece çocuğunuza daha dayanıklı ve geçici bir oyuncak yapmamış olursunuz. Kartondan oyuncak yatak yapmak için resimli anlatımdaki örneği kısa sürede evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

 

 

Çocuklarınızla birlikte yaparsanız, hem onların el becerilerini ve düşüncelerini de geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Kolay gelsin.

kartondan-oyuncak-bebek-yatagi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-2503.html

 

 

Daha önce paylaştığımız GÜNLÜK SPOR SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir