KARTONDAN PALYAÇO PUZZLE YAPMAK

1x1.trans

Kartondan palyaço puzzle yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını bilgisayarınızdan çıktı aldıktan sonra çocuklarınıza hem boyama hem de puzzle çalışması olarak takdim edebilirsiniz. Sitemizde buna benzer birçok kez puzzle yani yapboz resimlerinin şablonlarını paylaşmıştık.

Bu yazımda da yine sizlere çocuklarınızı mutlu edeceğiniz palyaço resim boyama şablonu olarak kullanabileceğiniz veya puzzle olarak kullanabileceğiniz çok güzel eğlenceli bir örnek paylaştım. Benzer örnekler hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde hiç zorlanmadan sadece çıktısını alıp, çocuklarınıza boyama kitabı olarak yapabilirsiniz. Yada kesip, puzzle parçaları şeklinde kartondan hazırlayıp onlara el becerisi ve zihin gelişimleri için güzel bir zeka oyunu da hazırlamış olursunuz.


Bu tür çalışmalar her zaman çocuk gelişimi için önemli olmuştur. Hem eğitimleri hem de becerilerinin artmasına vesile olan bu güzel çalışmaları sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz.

Sitemizdeki çocuklar için paylaştığımız tüm çalışmaları mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli örneğin şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-palyaco-puzzle-yapmak

KURDELE KUMAŞINDAN TOMURCUK ÇİÇEK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*