KARTONDAN RESİM ÇERÇEVESİ YAPMAK

1x1.trans

Kartondan resim çerçevesi yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını basitçe yapabileceksiniz. Anlatımından yararlanarak kısa sürede çok güzel desenli veya kumaştan harika resim albümü veya resim çerçeveleri yapabilirsiniz. Yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı yapılan resim albümü veya karton resimlik çalışmaları ile boş vakitlerinizi de değerlendirebilirsiniz. Kartondan resim albümü yapmak için daha önce de benzer çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştık. Onları da bu yazımın altında bulacak ve mutlaka incelemenizi istiyorum.

Gerçekten kartondan çok güzel şeylerin yapıldığını görebilirsiniz. Anlatımlı resim albümü çalışması sayesinde sizde çocuklarınızın veya sevdiklerinizin resimlerini bu güzel resimlik içine yerleştirip evinizde dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.


source : pinterest

kartondan-resim-cercevesi-yapmak

İNCİR YAPRAĞINDAN TAŞ KALIBI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*