KARTONDAN ROBOT OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Şablonlu bir şekilde paylaştığım bu güzel çalışmayı hem küçükler hem de büyüklerin seveceğini biliyorum. Çünkü yapımı oldukça kolay olan bu tür çalışmalar eskiden gazete eklerinde verilirdi.

Gerçekten eğlenceli çalışmaların ortaya çıktığı bu maket çalışmalarını bende çok seviyorum. Kartondan robot oyuncak maketi yapmak isteyenler için şablonunu paylaştığım çalışmayı bilgisayarınızın çıktısından çıkartmanız yeterlidir.

Ancak size önerim flash diske bu karton robot oyuncak şablonunu kopyalayıp, kırtasiyeden kalın karton türü bir kağıda A3 oluyor galiba veya daha değişik kağıt yada malzeme kırtasiyelerde vardır.

Kırtasiyeden çıktısını alın, yapıştırıcı almayı da unutmayın. Evinize geldiğinizde birkaç örneğini çıkarttınız tabi ki, yanlış yapmalara karşı önlem olur.

 

 

Çocuklarınızla veya çocukluğunuza geri dönmek istiyorsanız sizde yapabilirsiniz. Bittiğinde süs olarak evinizde vitrinde saklayabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar çocukların hem zihnini geliştirir. Hem de el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Benzer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay gelsin.

kartondan-robot-oyuncak-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-1222.html

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ PORSELEN DEMLİKTEN SAKSI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir