Kartondan Sevimli Ayıcık Yapmak Şablonlu

 

 

0

 

Evde çocuklarınıza yapacağınız kolay oyuncaklardan sayılan bu çalışmayı çok seveceksiniz. Kartondan sevimli ayıcık yapmak için paylaştığım şablondan yararlanarak sizde güzel karton oyuncaklar yapabilirsiniz. Bu çalışmayı kartondan ayıcık magnet yapmak için de düşünebilirsiniz.

Yine keçeden ayıcık oyuncak yapmak için de aynı taslağı kullanabiliyorsunuz. Kartondan kolay şablon çıkartmak için öncelikle bu güzel çalışmanın taslak kısmını bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alıp, kartonun üzerine kopya çekerek çizdiğiniz yerden kesmeniz yeterli olacaktır. Kartondan ayıcık oyuncaklar yapabilir ve çocuklarınızın odasını da süsleyebilirsiniz.

Bu tür çalışmaları sitemizde kağıt karton bölümünde sıkça paylaşıyorum. Kartondan yapılan oyuncak çalışmalarını yine sitemizde oyuncak bölümünde de sıkça bulabilirsiniz. Evde kartondan kolay oyuncak yapmak için paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

kartondan-sevimli-ayicik-yapmak-sablonlu

Kartondan kolay oyuncak yapmak için bu güzel resimli anlatımı kullanabilirsiniz. Şablonu kullanarak keçeden oyuncak ayı yapabilirsiniz. Kumaştan oyuncak ayı yapabilirsiniz. Bu taslağı kendinize göre geliştirebilir ve değiştirebilirsiniz. Kartondan kolay oyuncak için sitemizde yer alan oyuncak ve kartondan yapılan çalışmalara ise kağıt karton bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı çocuklarınızın odasındaki çalışma masasına veya dolabınıza da asacak kartondan oyuncak ayı şeklinde de düşünebilirsiniz. Boyadıktan sonra inanın çalışma çok güzel ve eğlenceli gözüküyor. Bu güzel çalışma ile çocuklarınıza el işi çalışmalarını sevdirebilirsiniz ve ellerini daha iyi kullanabilme kabiliyetlerini de geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/215910190

 

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Kolay Organizatör Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir