Kartondan Süs Fener Yapmak


evde-kartondan-sus-fener-yapmak2-484x415

Kartondan Süs Fener Yapmak

Evde kartondan süs çalışmaları yapmayı seviyorsanız bu paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde kartondan süs fener yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları uygulayarak, sizde bu harika süs çalışmasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Kartondan veya eva kağıdından süs fener çalışmasını yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Kartondan süs fener yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • Karton malzeme.
  • Makas veya maket bıçağı.
  • Yapıştırıcı.
  • Sprey boya.

Evde kartondan süs feneri yaparak içine ışık koyabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Sprey boya ile üzerini beyaza boyadıktan sonra küçük siyah noktalar ile eskimiş görünümü de verebilirsiniz. Resimli anlatımda kartondan fener yapmak isteyenler için detaylar adım adım paylaşılmıştır. Sizde süs fener çalışmasının kalıbını çıkararak evde kartondan fener çalışmasını yapabilir ve evinizde vitrine yada süslerinizin yanına koyabilirsiniz.


Şimdi sizleri kartondan süs fener yapmak isteyenler için hazırlanmış resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum ;

evde-kartondan-sus-fener-yapmak

Bu güzel çalışmayı tamamlayarak evinizde vitrine veya süslerinizi koyduğunuz yerlere koyabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kartondan yapılan diğer çalışmaları sitemizde yer alan kağıt karton bölümünde bulabilirsiniz. Her gün güncel olarak kartondan yapılanları sizlere paylaşmaya da devam edeceğiz. Kolay gelsin.

source : http://www.trucsetbricolages.com/bricoler-un-lanterne-en-papier-patron-gratuit/

Evde Arkadaşlık Bileklik Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*