KARTONDAN SÜSLÜ ZARF YAPMAK

 

 

0

 

Kartondan süslü zarf yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Ben şahsen hem denemek istedim.

Hem de bu tür çalışmalar sayesinde sevdiklerimize hediye mesaj veya küçük sürprizleri bu tür hediye paketleri ile yapabiliriz.

Kartondan hediye paketi yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde çok güzel çalışmalar yapabilir ve yaparken de eğlenebilirsiniz. Kartondan sürpriz paket yapmak için anlatımlı resimde şablon halinde paylaşılmış.

Bu sayede adımları takip ederek karton hediye paketleri veya zarfları yapabilirsiniz. Kitap kaplığı kullanırsanız hem daha güzel ve eğlenceli zarf paketleri yapmış olursunuz.

Renkli el işi kağıdı veya renkli fon kağıdından hediye zarflar yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları çocuklarınızla birlikte yaparak, onların da el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Kartondan süslü zarf yapmak için çalışma ise şöyle ;

 

 

kartondan-suslu-zarf-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HEDİYE PAKETİ ŞABLONLARI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir