Kartondan Timsah Maketi Yapmak

 

 

0

 

Evde kartondan timsah maketi yapmak için paylaştığım resimli şablonda kolay timsah yapılışı için şablon verilmiş. Şablonu bilgisayarınızın yazıcısı varsa çıktısını alıp, kartonun üzerine yapıştırarak da bu güzel oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz.

Eğer bu imkana sahip değilseniz, kırtasiye de sitemizin bu sayfasını açarak çıktısını hem renkli hem de kalın kartona çıktı olarak alabilirsiniz. Yine kırtasiyeden makas, tutkal aldıktan sonra evinizde kolaylıkla belirtilen yerlerden kesip, yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Kartondan timsah maketi yapmak için paylaştığım şablon hazır ve yapmanız gereken tek şey kesip, tutkal ile yapıştırmak. Bu sayede maket timsah oyuncak sahibi olmuş olacaksınız. Bu tür çalışmaları çocuklarınızla veya onların yanında yaparsanız hem eğlenmelerini sağlarsınız.

 

 

Hem de onların el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Şimdi sizi kartondan timsah maket oyuncak yapmak için resimli şablon ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-timsah-maketi-yapmak

source : http://www.flickr.com/photos/taffeta/6875369379/

 

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Kırmızı Başlıklı Kız Maketi Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir