Kartondan Uzay Gemisi Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kartondan Uzay Gemisi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde tuvalet kağıdı rulosu kullanarak çok güzel bir uzay gemisi oyuncağı yapabilirsiniz. Çocuklarınız ile bu güzel çalışmayı yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Sitemizde hemen hemen her gün tuvalet kağıdı rulosuyla yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Gerçekten tuvalet kağıdı rulosu deyip geçmeyin, çünkü harika işler ortaya çıkabiliyor. Kartondan uzay gemisi yapılışını anlatan resimlere baktığınızda gerçekten tuvalet kağıdı rulosundan daha nelerin yapılabileceğini düşünebilirsiniz.

 

 

Tuvalet kağıdı rulosu ile yapılan tüm çalışmaları sitemizdeki kağıt – karton kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yeni çalışmaları gün geçtikçe sitemize eklemeye de devam ediyorum. Kartondan yapılan oyuncak çalışmalarını sizlere önümüzdeki günlerde daha fazla paylaşacağım. Sizlerde bu güzel ve eğlenceli çalışmaları çocuklarınız ile yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Kağıttan oyuncak yapımı ile çalışmaları aslında çocuklarınızla birlikte yapmalısınız. Onların hem eğlendiklerini hem de yaptığınız oyuncakları daha çok sevdiklerini görebilirsiniz. Pahalı ve yüksek fiyatlı oyuncaklara yönelmek yerine bu tür çalışmaları tercih edin ve hem ekonomi yapın, hem de çocuklarınıza sürekli farklı ve ucuza oyuncak modelleri yapın.

Karton Raumschiff – vaisseau spatial carton – cardboard spaceship

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Origami Sepet Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir