Kartondan Uzay Gemisi Yapımı – Resimli Anlatım

kartondan-uzay-gemisi-yapimi4-737x415

Kartondan Uzay Gemisi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde tuvalet kağıdı rulosu kullanarak çok güzel bir uzay gemisi oyuncağı yapabilirsiniz. Çocuklarınız ile bu güzel çalışmayı yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Sitemizde hemen hemen her gün tuvalet kağıdı rulosuyla yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Gerçekten tuvalet kağıdı rulosu deyip geçmeyin, çünkü harika işler ortaya çıkabiliyor. Kartondan uzay gemisi yapılışını anlatan resimlere baktığınızda gerçekten tuvalet kağıdı rulosundan daha nelerin yapılabileceğini düşünebilirsiniz.

Tuvalet kağıdı rulosu ile yapılan tüm çalışmaları sitemizdeki kağıt – karton kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yeni çalışmaları gün geçtikçe sitemize eklemeye de devam ediyorum. Kartondan yapılan oyuncak çalışmalarını sizlere önümüzdeki günlerde daha fazla paylaşacağım. Sizlerde bu güzel ve eğlenceli çalışmaları çocuklarınız ile yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Kağıttan oyuncak yapımı ile çalışmaları aslında çocuklarınızla birlikte yapmalısınız. Onların hem eğlendiklerini hem de yaptığınız oyuncakları daha çok sevdiklerini görebilirsiniz. Pahalı ve yüksek fiyatlı oyuncaklara yönelmek yerine bu tür çalışmaları tercih edin ve hem ekonomi yapın, hem de çocuklarınıza sürekli farklı ve ucuza oyuncak modelleri yapın.

Karton Raumschiff – vaisseau spatial carton – cardboard spaceship

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*