Kartondan Yapay Şömine Dekoru Yapmak

1x1.trans

Kartondan yapılan çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşmaya çalıştım. Bu yazımda da yine sizlere harika bir karton çalışması paylaştım. Gerçekten çok güzel ve evinize yapmayı düşünebileceğiniz şık bir dekor çalışması olduğunu belirtmeliyim. Evde kartondan yapay şömine dekoru yapmak isteyenler bu paylaştığım resimli anlatımdan yola çıkarak bu güzel çalışmayı yapabilirler. Kağıt karton kategorisine eklediğim bu çalışmanın resimli anlatımına bakarak kolaylıkla sizde adımları takip edip bu güzel çalışmayı evinizde yapabilirsiniz. Eviniz genişse ve tadilata karşıysanız hatta sadece görüntü olmasını istiyorsanız, bu çalışmayı yapmayı mutlaka düşünmelisiniz.

Kartondan sahte şömine yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • kalın karton malzeme.
  • yapıştırıcı.
  • maket bıçağı ve makas.
  • sprey boya.

Malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımdaki gibi sağ-sol ve alt-üst olacak şekilde kartondan şöminenin taslağını çıkartmanız gerekiyor. Ardından parçaları birbirine monte etmeden veya ettikten sonra şömine görünümünü verecek taş şeklini sprey boya ile yapabilirsiniz. Eğer yapamam diyorsanız bilgisayarınızdan tuğla resimlerinin çıktısını alabilir onları da yapıştırabilirsiniz. Ancak boyayla bu işi kolaylıkla yapabileceğinizi tahmin ediyorum. Şimdi sizleri kartondan yapay şömine yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.


kartondan-yapay-somine-dekoru-yapmak

Yapay şömine dekoru ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde bu güzel çalışmayı mukavva kullanarak kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde kartondan yapay şömine yapmak için resimli anlatımda tüm detaylar adım adım verilmiştir. Eğer yapamadıysanız bile yapacak birilerini bulabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yaparak evinizi gerçekten bir şömine varmış görünümü kazandırabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.ehow.com/how_7517749_make-cardboard-christmas-fireplace.html?utm_source=pinterest&utm_medium=fanpage&utm_content=inline&crlt.pid=camp.inANdTY5Ken4&crlt.pid=camp.JEJ8XXYzogG5

Kibrit Kutusundan Minyatür Sehpa Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*