Kartondan Yapılan Çalışmalar 2016

 

 

0

 

Kartondan Yapılan Çalışmalar 2016

Kartondan yapılan oyuncaklar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kartondan yapılan çeşitli çalışmaları önünüze getireceğim. Kartondan oyuncak yapımı, kartondan figür yapımı, kartondan çocuk yapımı gibi birçok çalışmayı bu başlık altında görebilirsiniz. Resimler netten alıntı olup, tamamen fikir almanız amacıyla paylaşılmıştır. Karton çalışmalarını sizde seviyorsanız ve yapıyorsanız… bize gönderebilirsiniz. Sizde kagittan güzel eşya yapımı ile ilgileniyorsanız, bu çalışma tam size göre diyebilirim.

Gönderdiğiniz kartondan yapılmış çalışmaları sizin adınızla sitemizde paylaşırız. Bu yazımda paylaşacağım kartondan yapılan çalışmaları eminim beğeneceksiniz. Bugün sizlere gemi maket şablonu ve kepçe maket şablonları paylaştım. Dilerseniz o içeriklere gidin ve onları mukavva veya el işi kağıdından yapabilirsiniz.

 

 

jouets en carton – cardboard toys – Karton Spielzeug

 

 

Daha önce paylaştığımız Birbirinden Güzel El Yapımı Nakış İşlemeleri 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir