KAŞLARI ŞEKİLLENDİRME EĞİTİMİ ANLATIMLI

 

 

0

 

Kaşları şekillendirme eğitimi anlatımlı bir şekilde bu yazımda paylaştım. İnce kaş, kalın kaş ve kaş şekillendirmeyle ilgili daha önce de benzer çalışmaları paylaşmıştım.

Kaşlarınızı düzleştirebilir ve daha canlı gösterebilirsiniz. İnsanın yüzünde olan tüm bölgeleri her zaman önemli olmuştur.

Çünkü birisiyle tanıştığınızda kişi sizin önce yüzünüze, tabir-i caizse gözünün üstünde kaşına, yanağına göz altına veya alnındaki kırışıklıklara varana kadar bakarlar.

Bazı insanlar insanı inceler gibi bakar. Bazıları ise konuştuğunda söylediklerini dinlemek için dudağına veya mimiklerine bakar. Kaşları şekillendirme eğitimi olarak paylaştığım bu güzel çalışma işinize yarayacak diye düşünüyorum.

Şimdi sizleri kaş düzeltme işlemi veya kaş bakımıyla ilgili çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kas-sekillendirme-egitimi-anlatimli

source

 

 

Daha önce paylaştığımız PARLAK KAĞITTAN YILDIZ SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir