KAŞLARI ŞEKİLLENDİRME EĞİTİMİ ANLATIMLI

kas-sekillendirme-egitimi-anlatimli-564x415

Kaşları şekillendirme eğitimi anlatımlı bir şekilde bu yazımda paylaştım. İnce kaş, kalın kaş ve kaş şekillendirmeyle ilgili daha önce de benzer çalışmaları paylaşmıştım.

Kaşlarınızı düzleştirebilir ve daha canlı gösterebilirsiniz. İnsanın yüzünde olan tüm bölgeleri her zaman önemli olmuştur.

Çünkü birisiyle tanıştığınızda kişi sizin önce yüzünüze, tabir-i caizse gözünün üstünde kaşına, yanağına göz altına veya alnındaki kırışıklıklara varana kadar bakarlar.

Bazı insanlar insanı inceler gibi bakar. Bazıları ise konuştuğunda söylediklerini dinlemek için dudağına veya mimiklerine bakar. Kaşları şekillendirme eğitimi olarak paylaştığım bu güzel çalışma işinize yarayacak diye düşünüyorum.

Şimdi sizleri kaş düzeltme işlemi veya kaş bakımıyla ilgili çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kas-sekillendirme-egitimi-anlatimli

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*