KAUÇUK DERİDEN KOLAY EV TERLİĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay terlik yapmak için daha önce de birçok kez güzel terlik yapmakla ilgili anlatımlı resimler ve videolar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kauçuk deriden kolay ev terliği yapmak için resimli anlatımlar paylaştım.

Sizde evde zorlanmadan kolay bir şekilde resimli anlatımdan yararlanarak kendinize veya sevdiklerinize güzel ev terlik modelleri yapabilirsiniz. Evde kolay terlik yapmak için hemen bu yazımın altında benzer çalışmaların resimli anlatımlarını ve anlatımlı videolarını bulabilirsiniz.

Kauçuk deriden terlik nasıl yapılır diyenler için paylaştığım resimli anlatımda önce şablonu ortaya çıkarmanız gerekiyor. Daha sonra kıvrım tekniği ile kauçuk deriden terliği birbirine geçirip, tutkalla veya iğne iplik yöntemi ile birleşimini sağlayabilirsiniz.

Değişik renkler veya malzemeler kullanarak ev terlik modeli yapmak için değişik fikirler deneyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay deriden terlik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kaucuk-deriden-kolay-ev-terligi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7348.html

 

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ HAVLUDAN SARKAÇ KAR SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir