KAUÇUK KUMAŞTAN KOLAY PATİK YAPMAK

 

 

0

 

Kauçuk kumaştan kolay patik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde çok güzel patik modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Kauçuk kumaştan patik yapabilir veya benzer kumaşlardan nasıl kolay patik yapacağınızı da öğrenmiş olursunuz.

Daha önce de buna benzer bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Bu tür çalışmaları süs amaçlı yapabilirsiniz. Çocukları olanlara bebek patiği şeklinde yapıp sunabilirsiniz. Kolay patik yapmak için altta tüm aşamalar adım adım verilmiş. Tek yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip etmek ve kısa sürede aynısını yapmak.

Bunu sarkaç bebek patik süsü olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı patik çalışmaları sitemizde yer alıyor. Onlara da mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum. Bu güzel çalışma da kalıp çıkartmak için ne yapmanız gerektiği belirtiliyor.

 

 

Sizde kumaş üzerine patiğin kalıbını çıkarttıktan sonra kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Dikiş işleminin de olduğunu unutmayın. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kaucuk-kumastan-kolay-patik-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız RENKLİ PONPON PASPAS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir