Kavanoz Süsleme Nasıl Yapılır?

1x1.trans

Kavanoz Süsleme

Fazla kavanozlarınızı süslemek ister misiniz? Süslü kavanozlar her zaman masanızı ve mutfağınız çok güzel gösterecek… Bu yazımızda sizlere kavanoz süsleme ile ilgili bir örnek çalışma paylaşacağız. Evde kavanoz nasıl süslenir diyenler için sitemizde bunlara benzer birçok örneği daha önceden de paylaşmıştık. Evde kolay kavanoz süsleme örneklerine hemen bu yazımızın altından da ulaşabilirsiniz.

Onları da inceleyerek birbirinden güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Anlatımlı kavanoz süsleme veya boyama çalışmalarını yaparak sizde kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmalar her zaman insana huzur vermiştir. Sizde boş zamanlarınızı böyle işler yaparak değerlendirebilir ve mutlu olabilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


kavanoz-susleme-nasil-yapilir

kavanoz-susleme-nasil-yapilir2

Tahta Kaşık Boyama Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*