Kavanoz Süsleme Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Kavanoz Süsleme

Fazla kavanozlarınızı süslemek ister misiniz? Süslü kavanozlar her zaman masanızı ve mutfağınız çok güzel gösterecek… Bu yazımızda sizlere kavanoz süsleme ile ilgili bir örnek çalışma paylaşacağız. Evde kavanoz nasıl süslenir diyenler için sitemizde bunlara benzer birçok örneği daha önceden de paylaşmıştık. Evde kolay kavanoz süsleme örneklerine hemen bu yazımızın altından da ulaşabilirsiniz.

Onları da inceleyerek birbirinden güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Anlatımlı kavanoz süsleme veya boyama çalışmalarını yaparak sizde kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmalar her zaman insana huzur vermiştir. Sizde boş zamanlarınızı böyle işler yaparak değerlendirebilir ve mutlu olabilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kavanoz-susleme-nasil-yapilir

kavanoz-susleme-nasil-yapilir2

 

 

Daha önce paylaştığımız Tahta Kaşık Boyama Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir