Kavanozdan Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kavanozdan Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Bodrumda iken bir dükkan görmüştüm. Çok güzel mumluklar asılmış. Bu mumluklar ise kavanoz kullanılarak yapılmıştı. Bu yazımızda paylaşacağımız mumlukların aynısı idi. Demek ki o mumlukları yapan dükkan sahibi bu resimli anlatımı biliyordu.

Sizde eviniz için veya bahçeniz için yada bahçe süsü olarak kullanmak için bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kavanozdan mumluk yapmak için paylaştığım aşamalı çalışmayı sizde zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Güzel bir çalışma ve benzerlerini sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

kavanozdan-mumluk-avize-yapimi

kavanozdan-mumluk-avize-yapimi2

 

 

kavanozdan-mumluk-avize-yapimi3

kavanozdan-mumluk-avize-yapimi4

Bau der jar Kerzenhalter – construction of the jar candle holders – construction des détenteurs pot de bougie – opførelsen af krukke lysestager – construção dos castiçais jar – la costruzione dei titolari vaso di candela

 

 

Daha önce paylaştığımız Tahta Kaşıktan İğnelik Bebek Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir