Kavanozdan Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

1x1.trans

Kavanozdan Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Bodrumda iken bir dükkan görmüştüm. Çok güzel mumluklar asılmış. Bu mumluklar ise kavanoz kullanılarak yapılmıştı. Bu yazımızda paylaşacağımız mumlukların aynısı idi. Demek ki o mumlukları yapan dükkan sahibi bu resimli anlatımı biliyordu.

Sizde eviniz için veya bahçeniz için yada bahçe süsü olarak kullanmak için bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kavanozdan mumluk yapmak için paylaştığım aşamalı çalışmayı sizde zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Güzel bir çalışma ve benzerlerini sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

kavanozdan-mumluk-avize-yapimi

kavanozdan-mumluk-avize-yapimi2


kavanozdan-mumluk-avize-yapimi3

kavanozdan-mumluk-avize-yapimi4

Bau der jar Kerzenhalter – construction of the jar candle holders – construction des détenteurs pot de bougie – opførelsen af krukke lysestager – construção dos castiçais jar – la costruzione dei titolari vaso di candela

Tahta Kaşıktan İğnelik Bebek Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*