Kazaktan Çanta Yapımı Resimli Anlatım


kazaktan-canta-yapimi-704x415

Kazaktan Çanta Yap

Kullanmadığınız kazaklardan kullanışlı çantalar yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere kazaktan çanta yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşıyoruz. Kazaktan çanta nasıl yapılır diyenler için bu güzel çalışmayı kesinlikle öneririm. Çalışma da kullanılan kazak sarı ve örgü kazak gibi gözüküyor. Siz kendi kazaklarınızı değerlendirebilir ve çok güzel el çantaları yapabilirsiniz.

Kazaktan nasıl çanta yapılır diyorsanız altta ki çalışmanın benzerlerini daha önce de paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Altta onlar karşınıza çıkacak. Birbirinden güzel kazak değerlendirme çalışmalarını sitemizde bolca görebilirsiniz. Hepsi de çok güzel ve eğlenceli çalışmalar olup, beğeneceğiniz çok projenin olduğunu söyleyebilirim.


kazaktan-canta-yapimi

Tasche aus Sweatshirt gemacht – bag made from sweatshirt – sac fabriqué à partir de sweat – pose lavet af sweatshirt – saco feito de camisola – borsa realizzata da felpa

Kolay Örme Bileklik Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*