KEÇE BALIK OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Keçe balık oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde seveceksiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede keçeden güzel kendin yap çalışmaları yapabileceksiniz. Keçe balık süs yapıp çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Dilerseniz büyük boyutlu yapıp keçe balık oyuncak yapıp çocuklarınızı da sevindirebilirsiniz. Evde keçeden balık oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde çocuklarınıza yapmalısınız. İster süs olarak evde kullanın. İsterseniz de oyuncak olarak yapın.

Keçeden oyuncak balık yapmak için altta yer alan anlatımdan ve şablondan yararlanabilirsiniz. Kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenlerdenseniz sitemizdeki diğer tüm kolay yapılan oyuncak çalışmalarının da anlatımlarından yararlanmalısınız. Hemen bu yazımın altında da benzer birçok keçe oyuncak modeli çalışmalarına ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

kece-balik-oyuncak-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KARTON SARKAÇ NOEL BABA ŞABLONU başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir