KEÇE BEBEK TERLİK MODELİ

 

 

0

 

Keçe bebek terlik modeli arayanlar olabilir. Bu güzel kendin yap çalışmasını kullanabilirsiniz. Sitemizde ara ara keçe terlik modeli ve keçeden yapılan terlik çalışmalarının anlatımlarını paylaşmıştık. Bu yazımda da yine güzel bir kalıp ve şablon paylaştım. Bu güzel çalışmayı evinizde keçeden veya deri kumaştan yapmak için kullanabilirsiniz.

Kauçuk kumaştan terlik yapımında da bu tür kalıpları kullanabileceğiniz gibi altta yapımını adım adım gösteren resimler yer alıyor. Bu sayede ne yapmanız gerektiğini anladıktan sonra kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan ev terlik modeli için paylaştığım diğer çalışmalar da bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan ev terlik örnekleri ile sizde evinizde kendinize özel el yapımı terlikler üretebilirsiniz. Bu tür el yapımı terlik modeli yaparak satabilir ve eviniz için ek gelir de elde edebilirsiniz.

 

 

Keçe terlik şablonu arıyorsanız sitemizin arama kutusundan diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel kalıp örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kece-bebek-terlik-modeli

 

Daha önce paylaştığımız YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir