Keçe Fil Şablonu


kece-fil-sablonu-540x415

Bu yazımda sizlere evde keçe çalışmaları yapıyorsanız çok güzel bir keçe fil şablonu paylaştım. Şablonu bilgisayarınızdan çıktı aldıktan sonra keçe malzemesinin üzerine koyarak kalıbını çıkarabilirsiniz.

Daha önce de keçeden oyuncak yapmak veya keçeden süs yapmak için türlü şablonlar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde ise bir keçe fil oyuncak şablonu bulunuyor.

Şablonu kullanarak çeşitli çalışmalarda kullanabilirsiniz. Oyuncak fil şablonunu kumaş veya keçe malzemesinde kullanabilir ve isterseniz sarkaç fil süs yapabilirsiniz.


Dilerseniz oyuncak olarak yapabilir ve çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz keçe fil şablonunun resimli örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-fil-sablonu

source : http://www.feltroaholic.com/2014/02/molde-elefantinho-de-feltro-da-erica.html

Evde Kolay Kazak Süsleme başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*