Keçe İle Çerçeve Süsleme


Keçeyle çerçeve süs yapımı

Fotoğraflarınız var ve çerçeveleri çok mu sade? üzülmeyin. Bu güzel çalışma ile keçeden çerçeve süsü yapmasını öğreneceğiz. Evimizde duvarda asılı anılarımızı tazeleyen ve bize yansıtan çerçeveleri biraz şenlendirelim. Keçeden çerçeve süsü nasıl yapılır diyorsanız? öncelikle malzemeleri bir araya getirin.

Daha sonra keçeyi çiçek şeklinde kesmek için düz bir parça ve tırtık yapmak için aralarını keseceksiniz. Resimli anlatımı takip ederek kısa sürede keçeden çerçeveleri süslemek için küçük süs çiçekçikler oluşturabilirsiniz.

Yapımı gayet kolay olan çalışmayı hatta çocuklarınızla birlikte yapın derim. Çünkü onlarla yaparak hem onları mutlu edecek zamanlar yaşatırsınız. Hem de el becerilerini geliştirmelerine olanak sağlarsınız.

Keçeden çerçevelere süs yapmak hem kolay. Hem de değişik renklerden çiçek süs çalışmaları yaparak hem çerçeve süslemesi yapabilirsiniz. İsterseniz broş yapabilirsiniz. Yada sarkaç süs çalışmalarında bu müthiş projeyi kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kece-ile-cerceve-susleme
Keçe İle Çerçeve Süsleme
About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*