Keçe İle Nergis Çiçekleri Yapımı

 

 

0

 

Keçe çalışmaları ile ilgili paylaşımlara devam ediyorum. Bu yazımda sizlere birçok farklı keçe kalıbını paylaşacağım. Evde kolay bir şekilde keçeden nergis çiçekleri yapabilirsiniz. Yine keçeden papatya yapabiliyorsunuz. Keçeden gül yapılışı ile ilgili birçok çalışmayı da yine sitemizdeki keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Keçeden çiçek yapımı ile ilgili her gün yeni çalışmaları sitemize eklemeye devam ediyorum. Yeni keçe çalışması gördüğümde hemen sizlere bu başlık altından paylaşmaya çalışıyorum.

Çünkü keçe ile birçok güzel çalışma yapılabilmektedir. Keçe ile nergis çiçeği yapımını merak ediyorsanız, bu yazımda paylaşacağım şablonları kullanarak sizde evinizde keçeden nergis çiçek yapılışını öğrenebilirsiniz. Keçeden yaptığınız çiçek çalışmalarını süslemelerde, buzdolabına magnet olarak veya daha değişik amaçlarda da kullanabilirsiniz. Keçeden çiçek yapılışı ile ilgili birçok çalışmayı keçe kategorisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Şimdi keçe ile nergis çiçekleri yapımı ile ilgili şablon ve çalışmalara ;

 

 

Daha önceki paylaşımlarımızda keçe ile neler yapabileceğinizi gördünüz… Şimdi gelelim keçe kullanarak el yapımı bir keçe nergis çiçeği yapmaya… Bu yapacağınız süs ile evinize yeni dekor eşyası oluşturmuş olursunuz. Misafirliğe gelenler bu süs eşyalarını gördüklerinde bayılacaklar. Aynı zamanda bu süs eşyasını sizin yaptığınızı duyduklarında ise şaşırmadan edemeyecekler.

Bir başka çiçek yapımı videosu…

Bu da son keçeden çiçek yapım videosu…

Narzissen mat – daffodils mat – jonquilles mat

 

Daha önce paylaştığımız Eva Kağıdı İle Aslan Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir