Keçe Kadın Figürü Şablonu

 

 

0

 

Keçe Kadın Figürü Şablonu

Keçeden çalışmalar yapıyorsanız ve yapmak istediğiniz bir kadın figürü ise buyurun size şablon ; bu yazımda sizlere keçeden kadın yapmak için şablon paylaştım. Altta hem yapılmış örneğini görüntüleyebilirsiniz. Hemde yapımını anlatan parçaların şablonu da yer almaktadır. Keçeden yapılan çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten ortaya harika çalışmalar çıkıyor. Keçe kadın yapılışı ile ilgili diğer anlatımlı çalışmaları hobi platformu sitemizin keçe kategorisinde birçok şekilde bulabilirsiniz.

Keçeden kadın süs yapımı ile ilgili diğer süslere de göz atmanızı öneririm. Gerçekten keçe denildiğinde birçok bayanın aklına sitemiz gelmektedir. Bunun nedeni keçe ile ilgili nette gördüğüm tüm çalışmaları detaylı anlatımlarıyla birlikte sitemizde paylaşıyor olmamızdandır. Bu sayede keçe ile yapılan çalışmaları arayan bayanların ilk ve değişmez adresi daima hobi sitesi makalepark.com olur. Sizde keçeden çalışmalar arıyorsanız ve yapmak istiyorsanız hem bu yazımın sonunda karşılaşacağınız benzer yazılardan, hem de sitemizde yer alan kendin yap ile keçe kategorilerine mutlaka göz atmalısınız.

Keçeden kadın süsü yapılışı ile ilgili örnek çalışma ve şablon şöyle ;

 

 

keceden-kadin-susu-yapilisi-sablonlu

keceden-kadin-susu-yapilisi-sablonlu2

Keçe çalışmalarına merakı olanlar sitemizden ayrılmasın. Bu yazımın sonunda benzer keçe çalışmaları belirecek, onlara da göz atmanızı istiyorum. Aynı zamanda keçe bölümünde bir dünya keçe projesi yer alıyor. Onlara bakmadan sitemden çıkarsanız darılırım. Kolay gelsin.

source : http://mentootlet.blogspot.hu/2015/09/filc-matrjoska-baba.html

 

Daha önce paylaştığımız Pringles Kutusunu Kurabiye Kutusuna Çevirme başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir