Keçe Kurdele Toka Yap

 

 

0

 

Evde keçeden toka yapmak için bu yazımda sizlere kolay yapılan ve kısa sürede tamamlayacağınız çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Keçe kurdele toka yapmak için daha önce de ” Keçe ” kategorisinde birçok resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşmıştım. O çalışmaları da incelemenizi öneririm.

Öncelikle keçe malzemesini hangi renk kullanırsanız kullanın. Bence pembe rengi hem hoş duruyor. Hem de pembe keçe toka modeli saçınıza daha çok yakışacaktır. Bu çalışmayı okula giden kız çocuklarınıza da yapabilirsiniz.

Hatta değişik modellerini yapıp turistik yerlerde çok güzel paralara da satabilirsiniz. Evde keçeden lastikli toka yapmak için de birkaç gün önce güzel bir çalışma paylaşmıştım.

 

 

O tür paylaşımlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyin. Şimdi sizleri evde keçe kurdele toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-kurdele-toka-yap

source : http://www.repiny.com/pin-7402.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Kolay Sepet Çanta Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir