KEÇE MİNYATÜR SEVİMLİ AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Keçe minyatür sevimli ahtapot oyuncak yapmak için aşağıdaki kalıp ve şablonu kullanabilirsiniz. Keçeden oyuncak yapmak için daha önce benzerlerini çoğu kez paylaşmıştım.

Nasıl yapıldığı adım adım verilen çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum. Hemen bu yazımın altında da binlerce keçe oyuncak çalışmasına ulaşabilirsiniz.

Sitemizde keçe kategorisinde kıyamet gibi çalışmanın resimli anlatımı ve anlatımlı videosu bulunuyor. İstediğinizden yararlanabilir ve çocuklarınıza sevimli oyuncaklar yapabilirsiniz.

Yada evinize keçe oyuncak süsler yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalarda şablon bulmak çoğu zaman zordur. Ancak sitemizde bu tür çalışmaların şablonlarını ve resimli anlatımlarını paylaşmaya gayret ediyoruz.

Şimdi sizleri keçeden sevimli ahtapot oyuncak yapmak için çalışmanın şablonu ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kece-minyatur-sevimli-ahtapot-oyuncak-yapmak

source

Daha önce paylaştığımız YENİ KALP PEÇETE ZİNCİR ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir