KEÇE MİNYATÜR SEVİMLİ AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK


Keçe minyatür sevimli ahtapot oyuncak yapmak için aşağıdaki kalıp ve şablonu kullanabilirsiniz. Keçeden oyuncak yapmak için daha önce benzerlerini çoğu kez paylaşmıştım.

Nasıl yapıldığı adım adım verilen çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum. Hemen bu yazımın altında da binlerce keçe oyuncak çalışmasına ulaşabilirsiniz.

Sitemizde keçe kategorisinde kıyamet gibi çalışmanın resimli anlatımı ve anlatımlı videosu bulunuyor. İstediğinizden yararlanabilir ve çocuklarınıza sevimli oyuncaklar yapabilirsiniz.

Yada evinize keçe oyuncak süsler yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalarda şablon bulmak çoğu zaman zordur. Ancak sitemizde bu tür çalışmaların şablonlarını ve resimli anlatımlarını paylaşmaya gayret ediyoruz.

Şimdi sizleri keçeden sevimli ahtapot oyuncak yapmak için çalışmanın şablonu ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-minyatur-sevimli-ahtapot-oyuncak-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*