KEÇE OYUNCAK KUALA YAPMAK

1x1.trans

Keçe oyuncak kuala yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan keçe oyuncak süs çalışmaları sayesinde sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Keçe oyuncak yapımı ile ilgili şablonları sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Bu çalışma da yapacağınız oyuncak kuala çalışmasını keçeden yapabilir ve çiçeklerinize süs olarak koyabilirsiniz. Kuala hayvanları ağaçlara sarılarak hayatının çoğunluğunu geçiriyor. İşte sizde onun keçeden oyuncağını yapıp çiçeklerinize koyabilirsiniz.

Bu sayede evinize gelen misafirleriniz böyle bir durumla karşılaştıklarında şaşırabilirler. Keçe oyuncak kuala yapmak için paylaştığım çalışma ad şablon ve nasıl yapılacağı tek tek açıklanmış. Kısa sürede sizde aynısını yapabilirsiniz. Keçe oyuncak kuala yapmak için daha önce benzer oyuncak çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.


Sizde evde zorlanmadan bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakacağım. Sizde aynısını yapabilir veya satış amaçlı da üretebilirsiniz. Böylece güzel paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kece-oyuncak-kuala-yapmak

source

KUMAŞ SAKLAMA KUTUSU YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*