KEÇE OYUNCAK KUALA YAPMAK

 

 

0

 

Keçe oyuncak kuala yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan keçe oyuncak süs çalışmaları sayesinde sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Keçe oyuncak yapımı ile ilgili şablonları sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Bu çalışma da yapacağınız oyuncak kuala çalışmasını keçeden yapabilir ve çiçeklerinize süs olarak koyabilirsiniz. Kuala hayvanları ağaçlara sarılarak hayatının çoğunluğunu geçiriyor. İşte sizde onun keçeden oyuncağını yapıp çiçeklerinize koyabilirsiniz.

Bu sayede evinize gelen misafirleriniz böyle bir durumla karşılaştıklarında şaşırabilirler. Keçe oyuncak kuala yapmak için paylaştığım çalışma ad şablon ve nasıl yapılacağı tek tek açıklanmış. Kısa sürede sizde aynısını yapabilirsiniz. Keçe oyuncak kuala yapmak için daha önce benzer oyuncak çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

 

 

Sizde evde zorlanmadan bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakacağım. Sizde aynısını yapabilir veya satış amaçlı da üretebilirsiniz. Böylece güzel paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kece-oyuncak-kuala-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ SAKLAMA KUTUSU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir