KEÇE PARA CÜZDAN MODELİ

 

 

0

 

Keçe para cüzdan modeli yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede keçeden para cüzdanı yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan para cüzdan modellerini sitemizde daha önce çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolaylıkla yapıp kullanabilirsiniz. Aşamalı çalışmaların adımlarını uygulayarak evinizdeki malzemelerden farklı para cüzdanları yapabilirsiniz. Kolay para cüzdanı yapmak için birçok çalışmaya hemen bu yazımın altından da ulaşacaksınız.

Resimli anlatımda kullanılan kumaştan yoksa bile kendi evinizdeki malzemeyi değerlendirebilirsiniz. İnce kalıp olduğu için içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Çalışmayı yapamazsanız bile terziliği olan bir arkadaşınızdan yapmasını isteyebilirsiniz.

 

 

Kısa sürede yapıp çocuklarınıza da kullanmaları için temin edebilirsiniz. Bu tür cüzdan çalışmalarını bolca yapıp turistik yerlerde satarak güzel paralar da kazanabileceğinizi söylemek isterim. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kece-para-cuzdan-modeli

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir