Keçe ve Eva Kağıdı İle Baykuş Yapılışı

 

 

0

 

Keçe ve Eva Kağıdı İle Baykuş Yapılışı

Farklı fikirler ve çalışmaları sizler için bir araya getiriyoruz. Bu yazımızda sizlere keçe ve eva kağıdı kullanarak nasıl baykuş yapabileceğinizi anlatacağız. Yine resim ve videolar ile sizlere eva kağıdı kullanarak ve keçe yardımı ile harika baykuş figürleri yapabileceksiniz. Keçeden baykuş yapımı ile ilgili diğer paylaşımlarımızı sitemizdeki keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise keçe veya eva kağıdı kullanarak harika bir baykuş yapılışı ile ilgilidir.

 

 

Şablondan yararlanarak sizde evinizde keçeden baykuş veya eva kağıdından baykuş çalışması yapabilirsiniz. Yaptığınız baykuş figürünü ise yastıklarınıza, çocuklarınızın okul çantasına veya buzdolabınıza magnet olarak da minyatür çalışmalar düşünebilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı izleyerek, sizde evinizde kolay bir şekilde keçeden baykuş çalışması yapabilirsiniz. Keçe yerine eva kağıdı da tercih edebilirsiniz. Aynı anlatımı eva kağıdından baykuş yapımı olarak da kullanabilirsiniz. Evde keçe ve eva kağıdı ile baykuş yapılışı ile ilgili anlatımlar ise aşağıdadır ;

Bir başka çalışma için video ise şöyle ;

owl Filz – owl felt – hibou sentit

 

Daha önce paylaştığımız Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir