2016 Birbirinden Güzel Kapı Durdurucu Modelleri

2016 Birbirinden Güzel Kapı Durdurucu Modelleri

Aslında evin az aranan ama önemli görevlilerinden birisi kapı durdurucularıdır. Pek ihtiyacımız olmasa da kapıları dayatmak için sandalye koyarız. Aslında bu yazımda paylaşacağım çalışmaları sizlerde evde kolaylıkla yapabilir ve evinizin kapılarına kapı durdurucu görevinde görevlendirebilirsiniz. Şirin yastık modelleri, eğlenceli tavuk figürleri, örgü taş kılıfları, keçe tilki kapı durdurucu modelleri gibi birçok örneği bu yazımda sizlere paylaştım.

 
 

Beğendiğiniz modeli aslında sizde evinizde kolaylıkla yapabilir ve evinizin kapılarında kapı durdurucu olarak kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel 2016 model kapı durdurucu modelleri ise şöyle ;

butée de porte – door stopper – Türstopper

 

Evde Keçeden Yapılmış Bozuk Para Cüzdan Modelleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 keçe cüzdanlar, evde keçeden para cüzdanı yapımı ve felt wallet hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir