ANLATIMLI KEÇEDEN SARKAÇ MUMLUK YAPMAK

Anlatımlı keçeden sarkaç mumluk yapmak için sizde bu güzel çalışmayı değerlendirebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay çalışma ile sarkaç mumluk çalışmaları yapabilirsiniz. Balkonda veya ev içinde de sarkaç süs mumluklarla evinizi güzelleştirebileceğinizi söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışma da öncelikle keçe veya sert kumaş kullanabilirsiniz. Daha sonra onu altta gösterildiği gibi kestikten sonra, iple sarkaç haline getirmeniz gerekiyor. İçine cam kavanoz veya benzeri bir şişe de olabilir. Hemen içinde mum olması gerekiyor. Önerim mum cam şişe veya bardağın çok dibinde yer alsın.

Çünkü çok yüksek olması ateş ile ipleri veya keçeyi yakabilir. Bu yüzden bu çalışmayı yaparken çok dikkatli olmanızı öneriyorum. Hem zorlanmadan yapabilirsiniz. Hem de bu tür sarkaç süs mumluklar yapıp dükkanınızı güzelleştirebilirsiniz.

Düşünsenize kapıdan girenler bu iki sarkaç mumluk içinden geçerek size ulaşıyorlar. Güzel olmaz mıydı? bence olurdu. Keçeden sarkaç mumluk yaparak para da kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar her zaman para etmiştir. Benzer çalışmaları sitemizde bulabileceğiniz gibi hemen bu yazımın altında benzerlerine ulaşabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı mumluk sarkaç yapmak veya sarkaç mumluk örnekleri sitemizde yeterince fazla bulunuyor. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-keceden-sarkac-mumluk-yapmak

source

 

KALPLİ LİF MODELLERİ 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 kalpli lifler, kalp desenli lif yapmak ve kalp motifli lif yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir