ANLATIMLI KEÇEDEN TAVUK KASE YAPMAK ŞABLONLU

Anlatımlı keçeden tavuk kase yapmak şablonlu olarak bu yazımızda yer alıyor. Sizde evde bu tür güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Anlatımlı keçe tavuk kase yapılışıyla ilgili daha önce de bu tür çalışmalar paylaşmıştım. Anlatımlı keçeden tavuk kase yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde mutlaka yapmalısınız.

Meyve sepeti olarak düşünebilirsiniz. Lazımlık olarak kullanabilir veya çocuklarınıza kalemlik olarak da çalışma masalarına yapabilirsiniz. Bu tür eğlenceli çalışmaları sitemizdeki keçe kategorisinde çoğunlukla bulabilirsiniz. Anlatımlı keçe çalışmaları her zaman tercih ettiğim en iyi çalışmalar arasında yer almaktadır.

Sitemizde de bu tür çalışmaları oldukça fazla sayıda bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Anlatımlı keçe tavuk şablonundan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı kısa sürede evinizde yapabilirsiniz. Keçeden tavuk şeklinde lazımlık yapmak veya keçe lazımlık tavuk biçiminde yaparak eğlenceli bir görünüme sahip lazımlığa da sahip olmuş olursunuz.

 
 

Bu tür çalışmaları yapıp TV ünitesi yanına süs olarak veya vitrine süs olarak da düşünebilirsiniz. Anlatımlı keçe tavuk kase yapmak için çalışmanın ayrıntıları aşağıda yer alıyor. Şimdi sizleri bu muazzam çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

anlatimli-keceden-tavuk-kase-yapmak-sablonlu

 

KENDİN YAP ÇALIŞMALARI VE ANLATIMLI PROJELER başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işleri, kendin yap ve kendin yap ve DIY hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir