DİKME KUMAŞ BROŞ NASIL YAPILIR

Bu makalemde sizlere dikme kumaş broş nasıl yapılır? diyenler için güzel bir resimli anlatım buldum. Paylaştığım çalışma da aşamalar resimli olarak tarif edilmiş.

Aşamaları sizde kolaylıkla yerine getirebilir ve kumaş broş çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı toka olarak da düşünebilirsiniz. Belkide çalışma toka çalışması ama ben broş olarak düşündüm ve öyle bir başlık attım.

Dikişle kumaş broş yapımı için çalışmada belirtilen adımları uygulayarak sizde kıyafetlerinize uyumlu broşlar yapabilirsiniz. İsterseniz çalışmayı takı olarak da düşünebilir ve yapabilirsiniz.

Kumaştan yapılan çalışmaları sitemizde bolca paylaşmaya çalışıyorum. Hem güzel çalışmalar karşımıza çıkıyor. Hem de yapımı kolay olan bu güzel çalışmalardan yararlanarak sizde elbiselerinizle uyumlu harika takılara sahip olmuş oluyorsunuz. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

dikme-kumas-bros-nasil-yapilir

source

 

BONCUKLU KOLYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı boncuklu bileklik yap, anlatımlı boncuklu takı yap ve boncuk bileklik modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir