Evde Keçe Baykuş Yapımı Şablonlu

Evde Keçe Baykuş Yapımı Şablonlu

Bir önceki yazımda sizlere keçe baykuş şablonu paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere güzel bir baykuş çalışması yapabilmeniz için güzel bir şablon paylaşacağım. Kolay bir şekilde keçe çalışması yaparken baykuş şablonundan yararlanabilecek ve keçeden baykuş figürleri yapabileceksiniz. Keçe baykuş modellerini sitemizde rahatlıkla görebilirsiniz. Sitemizdeki keçe kategorisinde birçok keçe çalışmasını, yapımını anlatan resimleriyle birlikte bulabilirsiniz. Evde keçe baykuş yapımı ile ilgili paylaşacağım şablonu kullanarak kısa sürede evde yastıklarınızın üzerine, süslemelerde kullanmak üzere çok güzel baykuş figürleri yapabilirsiniz. Evde keçe baykuş yapımı ile ilgili şablon ise şöyle ;

 
 

evde-kece-baykus-sablonlu-yapilisi

hibou senti – felt owl – fühlte owl

 

Evde Keçeden Baykuş Yapımı - Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçe baykuş yapılışı, evde keçe baykuş yapımı ve evde keçeden baykuş yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir